The Domain Name TheBoas.com
Is Available For Sale

Cisté poddruhy
Boa constrictor amarali
Boa constrictor constrictor
Boa constrictor imperator
Boa constrictor longicauda
Boa constrictor ortonii
Boa constrictor occidentalis

Ostrovní formy
Boa constrictor nebulosa
Boa constrictor orophias
Boa constrictor sabogae

Sporné poddruhy
Boa constrictor melanogaster
Boa constrictor sigma

Barevné formy
albino
anery
hypo
arabesque
leopard
strip

anerythristický

Tito zástupci rodu Boa constrictor se vyznacují absencí erythrinu, cili žlutého pigmentu. Oznacují se proto jako anerythristictí, jednodušeji Anery. Na první pohled vypadají jako ze starého filmu – jsou v podstate cernobílí.

Sedla jsou cerná na šedobílém podkladu. Ocas je cerne lemován a ocasní sedla jsou kropenate šedivá. Z tohoto popisu nevypadá had tak zajímave. Je však treba podotknout, že se jedná o krásná zvírata ! Vyskytuje se nekolik variant, které se rozlišují podle kontrastu v kresbe. V prírode je možné najít prirozené Boa constrictor anery v Kolumbii a zejména v Nikaragui. Prestože jsou anery sami o sobe velmi atraktivní, je jejich dedicná zajímavá barevná forma využívána pro další formy – zejména Ghost a Snow. Zde se jedná o množení pres tzv. dvojité heterozygoty. To je v prírode velmi raritní, neb se musí setkat potomci hadu, jež nesli hypo a anery geny. Díky tomu zustává rozum stát nad faktem, že byli v prírode objeveni i GHOST jedinci ! Snow jedinec má stejne jako Albino velmi malou šanci na prežití a jeho objevení ve volné prírode by bylo OBROVSKOU raritou. Myslím si, že by to bylo možné na malé a prirozene ohranicené lokalite, kde by docházelo k sourozeneckému množení.


o nás   |   boa constrictor   |   aktuální nabídka   |   fotogalerie   |   kontakty   |   JRABnet
bg pattern close-circle
abc.com
domain name is for sale
This website is inactive. Its old content has been restored to preserve the site’s SEO value (like backlinks from authority websites).
This is important for expired domain investors because that SEO value can help you rank high on Google within weeks or even days, instead of months or years.
Click here for more information